Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи буде порушенням призначення секретарем виконкому секретаря селищної ради? 

Частина 4 статті 51 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" визначила, що до складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради входять також за посадою секретар відповідної ради, староста (старости).

Це означає, що в описаній Вами ситуації про будь-які порушення з боку селищної ради не може йти мова.

  • Обов’язкове призначення керівника аппарату (секретаря) виконавчого комітету в ОТГ?

    • Адміністратор 14.11.2020 - 15:18

      Це питання має вирішуватися кожною радою громади самостійно в контексті наявного у неї повноваження, яке, зокрема, передбачає, що затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, а також витрат на їх утримання здійснюється за пропозицією сільського, селищного, міського голови (пункт 5 частини 1 статті 26 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні").

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.