Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи є розроблений зразок Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости, який можна використати в роботі? 

Принаймні ще не зустрічався. Втім, вирішити питання про унормування порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости можна щонайменше двома способами.

Перший - підготувати і затвердити рішенням ради окремий документ із назвою "Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости".

Другий - внести зміни в один із уже чинних локальних документів, які визначають порядок проведення громадських слухань, зборів громадян чи інших форм консультацій з громадськістю в частині громадського обговорення кандидатури старости. Наприклад, якщо керівництво громади попередньо домовилося з депутатами ради, що кандидатури старост обговорюватимуться на громадських слуханнях, то готуватиметься проєкт рішення про внесення змін до Положення про проведення громадських слухань в населених пунктах відповідної ради та вноситиметься до порядку денного відповідної сесії для подальшого затвердження.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.