Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи має право посадова особа місцевого самоврядування (спеціаліст сільської, селищної або міської ради) бути депутатом цієї ради? Чи поширюється на цих посадових осіб стаття 7 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад"? 

Ні, не має, оскільки на таких посадових осіб поширюється обмеження, передбачене частиною 1 статті 7 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

З юридичними особливостями обмежень щодо суміщення посадовими особами місцевого самоврядування з іншою роботою можна ознайомитися у відповідній фаховій статті за цим посиланням:

https://starostaprofi.org.ua/article/pro-deyaki-pitannya-schodo-obmezhennya-sumisnitstva-ta-sumischennya-posadovimi-i-deyakimi-vibornimi-osobami-mistsevogo-samovryaduvannya-z-inshoyu-robotoyu-ta-vidami-diyalnosti-

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.