Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи має проходити староста щорічну оцінку на початку 2022 року, якщо на посаді рада його затвердила у вересні цього року? Дякую! 

Ні, не має проходити щорічну оцінку, оскільки такий староста перебуває на посаді менше одного року. У цьому випадку застосовується припис частини другої статті 17 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування", що визначив перелік осіб, які не підлягають атестації. На цьому наголошує й Нацдержслужба у пункті 1.6. Загальних методичних рекомендаціїях щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків і завдань (затверджені наказом Головдержслужби від 30.06.2004 р. № 102, із змінами).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.