Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може будь-яке село, яке не являється центральною садибою не входити у старостинський округ під приводом, що про них буде піклуватися напряму сільська рада через депутатів ради? 

Чинне законодавство не передбачає окремого чи особливого статусу сільських населених пунктів, що з якихось причин не увійшли до жодного з наявних у громаді старостинських округів. Це означає, що усі населені пункти, що входять до складу територіальної громади, окрім адміністративного центру, мають бути охоплені утвореними старостинськими округами, що відповідають параметру, визначеному частиною 4 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні".

Своєю чергою, у кожен старостинський округ має бути затверджено на посаду старосту для здійснення ним визначених законом повноважень на користь і в інтересах відповідних жителів.

Хто придумує якісь інші варіанти, то це, на мою думку, від лукавого.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.