Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може бути старосту затверджено на посаду в інший старостинський округ, якщо його кандидатура вже один раз депутатами ради громади підтримана не була? 

Абзац четвертий частини 1 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" лише забороняє повторно вносити кандидатуру старости в один і той же старостинський округ. Зокрема, вказаним приписом визначено, що кандидатура старости відповідного старостинського округу, не підтримана сільською, селищною, міською радою, не може бути повторно внесена для затвердження в цьому старостинському окрузі протягом поточного скликання відповідної сільської, селищної, міської ради. Зважаючи на цю обставину, старосту може бути затверджено на посаду в інший старостинський округ, якщо його кандидатура вже один раз депутатами ради громади підтримана не була.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.