Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може голова громади у тих селах, куди він ще не підібрав кандидатур на посади старост, пропонувати раді затвердити на таких посадах в.о.старост?

Таку можливість не передбачено ні чинною редакцію ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", ні іншими законами. Відповідно до частини 1 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" голова громади має виключне повноваження пропонувати раді кандидатури на посади старост для затвердження.

  • Довідково! Виконувачів обов'язків старост передбачав ЗУ "Про добровільне об'єднання територіальних громад" як тимчасову посаду до обрання старост на перших виборах (після процедури об'єднання) та на період повноважень ради об’єднаної територіальної громади поточного скликання (після процедури приєднання).


Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.