Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може сільська рада у своєму регламенті передбачити процедуру внесення головою громади кандидатур старост в раду та особливості їх затвердження? Чи можна буде в регламенті ради прописати також й вимоги до кандидатів на посаду старости? 

Так, сільська рада може у своєму регламенті передбачити процедуру внесення головою громади кандидатур старост в раду та особливості їх затвердження, оскільки означені питання належать до тих, що можуть регулюватися приписами відповідного регламенту ради. Що стосується другого запитання, то вимоги до кандидатів на посаду старости краще прописати в Статуті територіальної громади поруч з іншими нормами, що стосуються старости як посадової особи місцевого самоврядування.

  • Доброго дня! А чи можна буде вимоги до кандидатів на посаду старости не прописувати в Статуті територіальної громади, а передбачити їх в Положенні про старосту?

    • Адміністратор 16.12.2020 - 11:27

      Положення про старосту має визначати порядок організації роботи вже затверджених на посадах старост. Зважаючи на цільове призначення Положення про старосту та коло питань, які воно має унормовувати, вимоги до кандидатів на посаду старости варто передбачити у Статуті територіальної громади.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.