Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може сільський голова своїм розпорядженням припинити повноваження в.о.старост після проведення першого пленарного засідання новообраної сільської ради? 

Може й видати, проте воно буде незаконним. Не зважаючи на те, що Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" визначив, що сільський, селищний, міський голова видає розпорядження у межах своїх повноважень (пункт 20 частини 4 статті 42), втім, він не передбачає у сільських, селищних, міських голів права припиняти повноваження старост чи виконувачів їх обов'язків.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.