Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може сільський голова вносити на погодження кандидатуру старости, яка вже один раз не була із жителями старостинського округу? Маю на увазі, що кандидатуру буде внесено не у той самий, а інший старостинський округ. 

Може, оскільки чинна редакція статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" в частині порядку погодження кандидатури на посаду старости не забороняє це робити. 

А ось після того як кандидатура буде погоджена із жителями відповідного старостинського округу, але не буде підтримана сільською, селищною, міською радою, тоді вона не може бути повторно внесена для затвердження в цьому старостинському окрузі протягом поточного скликання відповідної сільської, селищної, міської ради (частина 1 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні")..

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.