Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може староста бути ініціатором міжмуніципального співробітництва? 

Відповідно до ЗУ "Про співробітництво територіальних громад" староста не може ініціювати співробітництво, оскільки перелік субєктів, які це можуть робити є чітко визначеним і розширеному тлуматенню не підлягає (частина 1 статті 5). Втім, староста може "ініціювати" цікаві ідеї тим субєктам, які мають право бути ініціаторами міжмуніципального співробітництва (голова громади, депутати місцевої ради). Рекомендую Вам ознайомитися із фаховою статтею, у якій розглядаються питання щодо місця та ролі старост в організації співробітництва.

Див.: https://starostaprofi.org.ua/article/pro-uchast-starost-v-organizatsii-mizhmunitsipalnogo-spivrobitnitstva-chastina-1

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.