Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може так бути, що у громаді не усіх старост уповноважили вчиняти нотаріальні дії, а лише тих, які у старостинських округах найбільш далеко від центральної садиби? Дякую! 

Може, оскільки виконавчий комітет не тільки вправі уповноважувати старост на вчинення нотаріальних дій, перелік яких визначає стаття 37 ЗУ "Про нотаріат", але й враховуючи ті чи інші обставини, робити це з максимальною зручністю передусім для жителів сільських населених пунктів та з огляду на завантаженість відповідних старост.

  • Якщо я правильно зрозумів, то у цій ситуації не діє принцип "всіх або нікого", як це скоро буде мати місце, коли старости перестануть бути автоматично членами виконкому.

    • Адміністратор 14.06.2021 - 11:23

      Погоджуюсь. Адже кожна громада, користуючись принципом автономності місцевого самоврядування, вправі самостійно вирішувати те чи інше питання у власний спосіб. Головне тут, щоб обраний спосіб не суперечив чинному законодавству.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.