Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може виборча комісія або правоохоронні органи скасувати реєстрацію кандидата в депутати чи кандидата на сільського, селищного, міського голови у зв'язку з подачею недостовірної інформації про нього в автобіографії.? Наприклад: кандидат зазначив про наявність вищої освіти, а насправді такої освіти в нього не має. 

Скасувати реєстрацію кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови може виключно територіальна виборча комісія з підстав, визначених частиною першою статті 231 Виборчого кодексу. Проведений аналіз відповідного переліку підстав дозволяє зробити висновок про те, що подання кандидатом недостовірної інформації в автобіографії не може бути підставою для скасування його реєстрації.

На мою думку, наявність факта подання кандидатом недостовірної інформації в автобіографії варто розглядати як обставину, що характеризує моральні якості відповідного кандидата на місцевих виборах.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.