Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи може в.о. старости з власної ініціативи достроково припинити повноваження, щоб мати можливість балотуватися у депутати сільської ради, щоб ніхто не міг його звинувачувати у використанні адмінресурсу, якби він залишався працювати на старостинській посаді? 

Самостійно припинити свої повноваження не може, однак, вправі звернутися із особистою заявою до сільської, селищної, міської ради про дострокове складення повноважень старости (пункт 1 частини 1 стаття 79-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні".

  • З якого моменту можна вважати, що повноваження старости достроково припинені - з дати подачі особистої заяви чи прийняття рішення радою?

    • Адміністратор 11.08.2020 - 22:05

      Відповідь на поставлене запитання містить пункт 1 частини 7 статті 79-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", в якому сказано, що повноваження старости припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади (з підстави, яка передбачає подачу старостою особистої заяви) - з дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до відома зазначений факт.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.