Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи можна буде внести зміни в раніше затверджене радою ОТГ положення про старосту, які стосуватимуться питань, що зазнали змін у звязку із оновленням статті 54-1 закону про місцеве самоврядування? 

Враховуючи, що Положення про старосту, яке було затверджене радою громади попереднього скликання не втратило своєї чинності, то новообрана рада може внести до нього відповідні зміни.

Зверніть увагу на ту обставину, що рішення ради має вносити саме зміни в уже наявне Положення про старосту, а не затверджувати його нову редакцію. Якщо затвердити нову редакцію Положення про старосту, то це буде перевищенням радою своїх повноважень, оскільки сьогодні ні частина 1 статті 26 Закону Україхни "Про місцеве самоврядування в Україні", ні інші норми законодавства не дозволяють цього робити новообраним радам громад. 

  • Не розумію, що заважало нашим народним обранцям під час голосування за 3651-д повноваження рад з частини 3 ст. 26 закону про місцеве самоврядування перенести до частини 1 цієї ж статті. Якби це відбулося, то не потрібно було б нам зараз шукати у законодавстві шпарини для прийняття рішень про утворення старостинських округів та затвердження положення про старосту.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.