Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи можна створити старостинські округи керуючись пунктом 41 статті 26 ЗУ "Про місцеве самоврядування" та рішенням Конституційного суду України від 13.07.2001 року № 11-рп/2001? Чи варто зачекати врегулювання цього питання в законодавстві? 

Утворення старостинських округів сьогодні саме по собі нічого не вирішує,  і навпаки - не утворення не несе для громади жодних загроз. Не потрібно придумувати велосипед і краще зачекати на врегулювання цього питання на законодавчому рівні.

  • Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, чи є типова хороша посадова інструкція для старости??? З можливістю зазначення там його взаємозаміни на час відпустки і ТД.???

    • Адміністратор 17.11.2020 - 19:23

      Типова інструкція старости села, селища мені особисто не зустрічалася. Її просто ще немає фізично. Вважаю, що у кожній громаді має бути розроблена власна посадова інструкція старости в контексті вимог, які пред'являються до цієї посадової особи та її місця та ролі, що їй відводяться у місцевому самоврядуванні.
      Що стосується взаємозаміни на час відпустки, то, на мій погляд, це питання не посадової інструкції старости, а Положення про старосту, яке, власне, й має визначати порядок організації його роботи.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.