Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи можуть депутати сільської ради вносити пропозицію на обрання секретаря, старости, якщо кандидатура подана головою більшістю депутатів не була підтримана? 

Можуть лише секретаря, оскількие це передбачено пунктом 2 частини 1 статті 50 ЗУ "про місцеве самоврядування в Україні". Зверніть увагу, пропозиція щодо кандидатури секретаря ради може вноситися на розгляд ради не менш як половиною депутатів від загального складу відповідної ради.

Що стосується внесення кандидатур на посаду старост, це є виключною прерогативою сільського, селищного, міського голови.

  • Чи може голова сільської ради голосувати за кандидата на посаду секретаря якого він запропонував?

    • Адміністратор 06.11.2020 - 17:23

      Може. Частина 2 статті 59 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" визначила, що "рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених цим Законом. При встановленні результатів голосування до загального складу сільської, селищної, міської ради включається сільський, селищний, міський голова, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.