Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи можуть жителі старостинського округу якимось чином вплинути на те, щоб новообрана рада в статуті територіальної громади передбачила обов'язковість погодження кандидатур старост перед їх внесенням головою на затвердження в раду? 

Жителі населених пунктів, які входять до складу старостинського округу можуть звернутися до ради в порядку місцевої ініціативи з пропозицією закріпити в статуті територіальної громади процедуру, яка передбачала б обов'язковість погодження головою громади кандидатур старост перед їх внесенням на затвердження в раду.

Зверніть увагу! Щоб внесена пропозиція була розглянута радою, її необхідно буде внести у точній відповідності до тієї процедури, яка є чинною в територіальній громаді на момент її внесення. Якщо ж її не дотримати, то рада зможе цю обставину використати як формальну підставу для відмови в розгляді отриманої ініціативи.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.