Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи обов'язково кожен кандидат на посаду старости перед затвердженням має пройти через відповідну постійну комісію сільської ради? 

Так, має. Це передбачено частиною 5 статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", яка визначила, що "постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження відповідною радою, готують висновки з цих питань".

Враховуючи, що посада старост належить до затверджуваних радою, то голова громади, який пропонуватиме відповідні кандидатури старост, зобов'язаний дотримати вимоги, визначені процитованим вище законодавчим приписом.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.