Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи обов'язково рада перед тим, як затвердити нових старост, має внести зміни до штатного розпису, у якому посад старост вказано менше, аніж має затверджуватись? Дякую. 

Так, обов'язково. Рада громади має затверджувати на посадах старост не лише після внесення змін до штатного розпису, але й після прийняття рішення про утворення старостинських округів. Хоча практиці відомі випадки, коли в одному рішенні ради і утворюються старостинські округи, і затверджуються на посадах старости з "прив'язкою" до конкретного округу. Це вже, кому як зручно, аби тільки не навпаки.

  • Якщо я правильно зрозумів, в одному рішенні може бути і утворення старостинських округів, і затвердження старост, коли не передбачається звільнення попередніх старост і таке рішення радою з цього питання приймається вперше. Якщо старости звільняються повністю чи частково, то між набуттям чинності рішення про внесення змін до штатного розпису та рішенням про призначення (перепризначення) старост має пройти не менше двох місяців.

    • Адміністратор 27.09.2021 - 11:37

      Дякую за слушний коментар, В контексті вимог трудового законодавства в частині дотримання законних прав працівників (старост) при вивільненні так і має бути.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.