Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи передбачає закон якісь особливості призначення старост у тих громадах, що були об'єднані в недобровільному порядку, тобто Кабміном? 

Ні, не передбачає. Процедура призначення старост на посаду однакова для усіх територіальних громад, незалежно від того, добровільно вони обєдналися чи ні. Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" визначив, що староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови (частина 1 статті 54-1).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.