Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи понесе сільський голова юридичну відповідальність, якщо він приміром не забезпечить цього року проведення щорічної оцінки діяльності старост? 

Питання проведення щорічної оцінки діяльності старост сьогодні залишається дискусійним, оскільки що роз'яснення Нацдержслужби, що роз'яснення окремих експертів не є обовязковими для виконання, а носять виключно рекомендаційний характер. Це означає, що кожен голова громади разом із своїми спеціалістами з юридичних питань та кадрової роботи має найближчим часом прийняти рішення про проведення чи не проведення щорічної оцінки старост. Незалежно від того, буде головою громади щорічну оцінку діяльності старост забезпечено чи ні, чинне законодавство не передбачає за це жодної відповідальності. Втім, якщо згодом виявиться, що голова громади помилився у принятті відповідного рішення, то це буде відповідальністю виключно в політичній площині.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.