Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи потрібна згода старости, щоб його сільський голова включив від громади до комісії, яка буде готувати проект договору про міжмуніципальне співробітництво? 

Згода старости для включення його до складу комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних не потрібна. Нагадаю, склад комісії затверджується спільним розпорядженням сільських, селищних, міських голів, що представляють територіальні громади - суб’єктів співробітництва (частина 1 статті 7 ЗУ "Про співробітництво територіальних громад"). 

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.