Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи потрібно додатково покладати обов’язки щодо ведення військового обліку в міській раді на посадову особу служби персоналу (кадровика)? Адже у разі наявності у виконавчих органах сільських, селищних, міських рад, на підприємствах, в установах та організаціях двох і більше осіб, відповідальних за ведення військового обліку, їх об’єднують в окремий підрозділ - військово-обліковий підрозділ (відділ, сектор, групу тощо), згідно п.12 постанови КМУ № 921 від 07.12.2016 року «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».
Оскільки в міській раді згідно затвердженої структури утворений сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку (2 шт.од.), в посадових інструкціях працівників сектору передбачено ведення обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних в міській раді з числа працівників ради, виходить що нема необхідності покладати обов’язки на службу персоналу (кадровика)? Дякую!  

Все вірно. На службу персоналу або кадровика означені у запитанні обов’язки можна було б покласти лише у разі, якщо у громаді проживає менше 500 призовників та військовозобов’язаних. Якщо у вашій міській раді згідно затвердженої структури функціонує утворений сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку у складі двох штатних одиниць, то це означає, що в громаді проживає більше аніж  500 призовників та військовозобов’язаних. Якщо в громаді кількість призовників та військовозобов’язаних збільшиться і наявних двох штатних одиниць у секторі цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку буде замало (див. пункт 10 постанови КМУ № 921 від 07.12.2016 р.), тоді необхідно буде вирішити питання про збільшення чисельності сектору на ще одну штатну одиницю, а не про покладення додаткових обов’язків за цим напрямом на службу персоналу (кадровика) чи іншого посадовця ОМС.

  • Військомат залякує штрафами, оскільки бронювання працівників міської ради здійснює не кадровик, а спеціаліст сектору. Я чогось не розумію?

    • Адміністратор 28.09.2022 - 19:01

      Було б добре знати на яких правових аргументах грутується "залякування" збоку Центру комплектування та соціальної підтримки (в минулому - військомат).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.