Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи виплачується якась вихідна допомога в.о. старости, якщо новообраний голова не подає депутатам дану кандидатуру на старосту старостинського округу? Коли закінчуються повноваження в.о.старости і який запис робиться в трудовій книжці? 

За те, що новообраний голова громади не вносить кандидатуру чинного виконувача обовязків старости на посаду старости, будь-яких вихідних допомог з цього приводу законодаство не передбачає. 

Повноваження в.о. старост в територіальних громадах закінчуються з набуттям повноважень старостами, кандидатури яких були затверджені відповідною радою. Що стосується запису в трудовій книжці, то він робитиметься в контексті формулювань, присутніх в рішенні ради про припинення повноважень в.о.старост із зазначенням найменування ради, номеру та дати прийнятого нею рішення.

  • Це також стосується і діючих старост, обраних на перших виборах ?

    • Адміністратор 05.11.2020 - 18:06

      Відповідь була підготовлена в контексті поданого автором первино надісланого запитання. Якби він запитав, чи передбачає законодавство виплату вихідної допомоги після звільнення в.о. старости, то і відповідь на нього була б зовсім іншою.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.