Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Чи вважатиметься порушенням закону, коли секретар сільської ради одночасно ще і є секретарем виконавчого комітету сільради? 

Ні, не вважатиметься, оскільки до складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради входять також за посадою секретар відповідної ради, староста (старости). Це передбачено частиною 4 статті 51 чинної редакції ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.