Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Діючий голова ОТГ як кандидат на голову ОТГ нового скликання зобов'язав більшість працівників сільської ради подати свої кандидатури на депутатів с/р. Працівники с/р є в списку на кожному окрузі. Чи можна якось після виборів прописати у статуті громади, що депутат сільської ради не може працювати в с/р, будучи депутатом? Чи відомо вам, можливо переглядається на законодавчому рівні розгляд питання щодо несумісності одночасно бути І депутатом с/р, і працівником с/р? 

Доки не буде відповідної заборони у профільному законі, зазначення в статуті територіальної громади про те, що депутат сільської ради не може працювати в сільській раді суперечитиме статтям 6 і 7 чинної редакції Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (№93-IV) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/93-15#Text

Що стосується можливого перегляду означеної вище несумісності, то скоріш за все, це питання може бути предметом правового врегулювання в межах майбутнього законопроекту про статус депутатів місцевих рад. Інформацію про розроблення вказаного законопроекту із відкритих джерел за допомогою традиційних пошукових систем виявлено не було.

У разі появи законопроекту, який врегульовуватиме статус депутатів місцевих рад, відразу ж про це буде повідомлено у рубриці сайту НОВИНИ.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.