Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

До скількох років можна працювати на посаді старости (який граничний вік)? 

Частина перша статті 18 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" визначила, що (цитую) "Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становить 65 років. Ці обмеження не поширюються на посадових осіб місцевого самоврядування, які обираються або затверджуються на відповідні посади.".

Враховуючи ту обставину, що відповідно до частини 1 статті 54-1 Закону УКраїни "Про місцеве самоврядування в Україні" староста на посаду затверджується сільською, селищною, міською радою, то обмеження щодо віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, встановлені вищевказаною нормою, на старосту не поширюються.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.