Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

До затвердженні на посаді старости працював в РДА на посаді головного спеціаліста з питань управління персоналом (з червня 2016 р. по листопад 2020 р.). Мене цікавить, чи буде мій час перебування на державній службі в РДА зарахований до стажу служби в органах місцевого самоврядування. Перед цим ознайомився із статтею на порталі децентралізації, але не знайшов у ній відповідь на своє запитання. Буду вдячний за роз'яснення зрозумілою мовою як для людей, які не є юристами.

В Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування» є стаття 22, яка визначила, що «До стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія цього Закону, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби.». Для того, щоб зрозуміти, чи має час вашого перебування на державній службі в РДА бути зарахований до стажу служби в органах місцевого самоврядування, потрібно буде проаналізувати чинну редацію Закону України «Про державну службу». Так, частина 2 статті 46 визначила, що до стажу державної служби зараховуються час перебування на посаді державної служби відповідно до цього Закону. Тепер залишається з’ясувати чи належить посада головного спеціаліста з питань управління персоналом до посад державної служби. Згідно із пунктом 3 частини 2 статті 6 посада головного спеціаліста з питань управління персоналом належить до категорії "В" - інші посади державної служби, не віднесені до категорій "А" і "Б". Це означає, що посада головного спеціаліста з питань управління персоналом належить до посад державної служби.

Отже, за результатами проведеного аналізу відповідних положень Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про державну службу» можна зробити висновок про те, що час вашого перебування на державній службі в РДА на посаді головного спеціаліста з питань управління персоналом (з червня 2016 р. по листопад 2020 р.) має бути зарахований до стажу служби в органах місцевого самоврядування.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.