Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

До затвердження на посаді старости працював в статусі ФОП. Розумію, що зарплата старости буде не такою як доходи підприємця, проте хотілося б взнати, якими документами буде керуватися бухгалтер при нарахуванні зарплати старостам.

При нарахуванні заробітної плати старостам бухгалтер має керуватися Додатком 50 до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із змінами), який визначає розміри посадових окладів, залежно від чисельності населення. Також бухгалтер керуватиметься затвердженим відповідною радою Положенням про умови оплати праці працівників ради та її виконавчих органів, який передбачає види та розміри надбавок і доплат до посадового окладу (за вислугу, за ранг, за науковий ступінь, особливості режиму роботи тощо). Поруч з цим, бухгалтер може керуватися й іншими законодавчими та локальними актими, що стосуються означенного питання.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.