Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Добрий день. На адресу старостинських округів у складі ОТГ постійно надходить вхідна кореспонденція, існують й вихідні документи, листування, погосподарський облік та інше. Скажіть, будь ласка, чи є якась типова номенклатура справ саме для старостинських округів? І яким нормативним документом користуватися при її самостійному складанні

З метою встановлення загальних правил діловодства в апараті ради та її виконавчому комітеті, виконавчих органах ради, а також належного здійснення покладених на них повноважень, удосконалення процесу прийняття управлінських рішень, упорядкування документування управлінської діяльності, відповідно до «Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 р. № 55, у кожній громаді має бути затверджена виконкомом відповідна Інструкція з діловодства у виконавчих органах ради громади (зазвичай з додатками). Ось такою інструкцією Вам і варто керуватися. Для цього необхідно буде звернутися до керуючого справами виконавчого комітету ради Вашої громади, щоб отримати її копію.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.