Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Добрий день! У разі укрупнення старостинських округів, яка підстава звільнення старости ліквідованого старостинського округу??? 

У разі укрупнення старостинських округів підставою звільнення старости ліквідованого старостинського округу виступатиме:

- юридичною - пункт 6-1 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні";

- фактичною - затвердження радою громади на посаду старости іншої кандидатури.

  • А яку норму законодавства прописувати при звільненні у трудовій книзі, так як Центр зайнятості підставою для звільнення вважає тільки норму Трудового законодавства, а не Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

    • Адміністратор 09.09.2021 - 16:09

      Відверто кажучи, важко віриться, що у Центрі зайнятості відповідні працівники не обізнані із приписом статті 7 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування". Зокрема, у частині третій сказано: "На посадових осіб місцевого самоврядування поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції" та законодавства України про працю з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом" (в редакції Закону № 524-IX від 04.03.2020 р.).

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.