Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Добрий день! Якщо у окрузі населення 2229 осіб, чи потрібно змінювати діючого старосту? Якщо староста працює 11 місяців і знає механізм роботи, то чи потрібно його переобирати?

Старостинські округи мають бути створені чи переформатовані відповідно до вимог частини 4 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні". Що стосується терміну перебування старости на посаді для вирішення питання про внесення кандидатури на посаду новоутвореного чи переформатованого старостинського округу, то це може мати певне значення, але не є якоюсь вимогою до кандидатури на посаду чи щось таке інше. Рекомендую ознайомитися із фаховою статтею за цим посиланням: https://starostaprofi.org.ua/article/pro-utvorennya-starostinskih-okrugiv-ta-zatverdzhennya-starost-v-konteksti-ostannih-zakonodavchih-zmin- , яка містить низку відповідей на запитання щодо затвердження (залишення) на посадах старост при утворенні чи переформатуванні старостинських округів та за яких умов.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.