Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Добрий день. З двох старостинських округів було утворено один. Один із старост, що працював з 2018 року, набрав необхідну кількість голосів під час громадського обговорення. Його затверджуємо рішенням сесії. Чи потрібно його звільняти (одим рішенням), а тоді затверджувати (іншим рішенням) ? 

Так, потрібно. Це випливає з логіки процедури затвердження старости на посаді. Для того, щоб рада могла затвердити на посаді внесену кандидатуру старости, яку було погоджено із жителями відповідного старостинського округу, її спочатку потрібно буде звільнити, а потім затвердити. Бажано, щоб ці два рішення не створили розрив у службі затверджуваного старости. Це означає, що на одному і тому ж пленарному засіданні старосту потрібно буде звільнити, і останнім днем роботи буде день вказаний у рішенні, а другим рішенням затвердити на посаді старости укрупненого старостинського округу, де першим днем роботи має бути наступний день, що слідує за днем звільнення., Сподіваюся, ці нюанси відомі працівникам відповідної кадрої служби та бухгалтерії.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.