Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня !!! З наявної інформації в мережі не зрозумів ...... чи може бути внесена на затвердження до сільської ради кандидатура на старосту,. якщо такій особі виповнилось 65 років ??? Дякую ! 

Відповідно до частини першої статті 18 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становить 65 років. Втім, це обмеження не поширюються на посадових осіб місцевого самоврядування, які обираються на відповідні посади.

Це означає, що вказане обмеження сьогодні не стосується депутатів рад та голів, які обираються на місцевих виборах. До внесення змін до Виборчого кодексу від 17 липня ц.р. вказане обмеження не поширювалося й на старост, оскільки посада старости була виборною. Враховуючи ту обставину, що посада старости перестала бути виборною, внесення головою в раду кандидатури старости, вік якої становить 65 років і більше суперечитиме вимогам частини першої статті 18 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.