Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня! Де можна дізнатись, кого саме необхідно вважати родичем або близькою людиною по відношенню до посадової особи ОМС?

Чинне законодавство використовує термін «близькі особи», зміст якого визначається статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції». Зокрема, вона закріпила, що ними є «члени сім’ї суб’єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб’єкта».

Із переліком суб’єктів, вказаних у частині першій статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» можна ознайомитися тут: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1700-18#Text

 

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.