Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня! Громадські обговорення (збори громадян) проводяться в одному населеному пункті старостинського округу чи в декількох населених пунктах округу, якщо приєднують один старостинський округ (жителів менше 500) до іншого? 

Абзац другий частини 1 статті 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" визначив, що "Кандидатура старости вноситься на громадське обговорення (громадські слухання, збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю) сільським, селищним, міським головою та вважається погодженою з жителями відповідного старостинського округу, якщо в результаті громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) отримала таку підтримку у старостинському окрузі ..."

Зі змісту процитованої норми випливає, що кандидатура старости має бути погодженна із жителями кожного населеного пункту, що входять до складу відповідного старостинського округу.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.