Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня! На виконання Закону 1638 в нашій громаді перекроїли старостинські округи. Але внаслідок цього 10 населених пунктів із 29 не були включені до жодного СО. Чи законно це зроблено. І друге: Три бувші старостинські округи також не включено до жодного з новостворених. Яка юридична підстава для звільнення таких старост? 

Якщо залишилися 10 населених пунктів неохоплених жодним із старостинських округів, то це суперечить і змісту, і духу Закону №1638 в частині утворення старостинських округів. Якщо три раніше утворених старостинські округи залишилися незмінними, то скоріш за все вони відповідають вимогам щодо кількості жителів, які в них проживають, тому їх включати до новостворених округів немає потреби.

Що стосується юридичних підстав звільнення старост, то ними можуть виступати обставини, які унормовуються чинним трудовим законодавством. Про їх зміст можна ознайомитися у статті Про утворення старостинських округів в контексті останніх законодавчих змін, яку розміщено у розділі ФАХОВІ СТАТТІ.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.