Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня, пане Олександре та всі учасники веб-сайту "Староста Профі"! Хочу привітати всіх з Новим роком та з першим робочим днем в цьому році. Бажаю міцного здоров"я, терпіння, професійного росту, нових креативних ідей, позитивних емоцій, розквіту наших громад та здійснення всіх задумів. Нехай в Новому році наша спільнота стане більшою, інститут старост набирає нових обертів. А команді фахівців веб-сайту бажаю багатих спонсорів, нових партнерів та активних дописувачів. Вчимося разом, творимо зміни разом, ділимося кращими практиками, працюємо на результат і успіхи неодмінно будуть! 

Дякуємо за привітання та щирі побажання!

Сподіватимемося, що у Новому 2021 році старости зроблять свій вагомий внесок у розбудову постійно реформованого місцевого самоврядування. Головне, щоб люди на місцях відчули і повірили, що разом із старостами та небайдужим керівництвом громади можна робити добрі справи не лише для власного блага, але й наступних поколінь.

Вебсайт СТАРОСТА ПРОФІ готовий забезпечувати інформаційно-консультаційну та методичну підтримку усіх зацікавлених старост. Як казаз Ісус своїм учням: " ... просіть, і дасться вам; шукайте, і найдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує, хто шукає, находить, і тому, хто стукає, відчиняють".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.