Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна віднести до підпорядкування адміністративного центру територіальної громади два села, які не увійшли до жодного старостинського округу. Розглядаючи положення ч.4 ст.54-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" вважаємо, що ні, але деякі наші депутати мають іншу думку. Дякуємо! 

Вважаю, що думка деяких депутатів ради вашого громади суперечить і змісту, і духу приписів ст. 54-1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" в частині щодо утворення старостинських округів. Практичний зміст нової редакції статті 54-1 полягає у тому, що усі решта населених пунктів поза межами адміністративного центру територіальної громади мають бути охоплені утвореними старостинськими округами. Якщо цього не буде зроблено, то це означає, що рада громади не виконала припис Прикінцевих та перехідних положень Закону №1638 від 14.07.2021 р. (цитую):

"2. Сільським, селищним, міським радам у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити відповідно до статті 54-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" утворення старостинських округів.".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.