Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, у яких випадках старосту може бути залучено для підготовки міжмуніципального співробітництва із сусідньою громадою? Передивився закон про співробітництво ТГ, там про старост нічого не написано. Дякую! 

Ви все правильно помітили. Дійсно, у ЗУ "Про співробітництво територіальних громад" старости не згадуються, оскільки у цьому немає потреби. Втім, це не означає, що старости не можуть залучатися до процесу організації міжмуніципального співробітництва. Голова громади як повноважний представник територіальної громади має право давати старостам доручення різного змісту, що спрямовані на вирішення тих завдань, що вирішуються на різних етапах організації співробітництва: від підготовки проекту ММС до моніторингу його результатів. Найближчим часом у рубриці ФАХОВІ СТАТТІ буде розміщено публікацію, яка висвітлюватиме питання участі старост в організації міжмуніципального співробітництва.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.