Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня!!! Якщо староста написав заяву про звільнення за власним бажанням, чи може сесія його звільнити (рішення про створення округів уже прийнято, цей староста був затверджений радою, до цього часу працював у сільській раді, яка ввійшла до ТГ) ? 

Може. Поруч з цим, варто звернути увагу на ту обставину, щоб у записі в трудовій книжці звільненого старости обов'язково було посилання на норму трудового законодавства. У випадку звільнення за власним бажанням, це має бути стаття 38 Кодексу законів про працю України.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.