Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго ранку! Допоможіть розібратися у такій ситуації: депутат селищної ради написав депутатське звернення, де просив старост особисто йому надати відповідну інформацію, але старости цього не зробили. Тепер він подав запит, щоб провести службове розслідування і притягнути до дисциплінарної відповідальності старост. Як вчинити в даному випадку? 

В описаній ситуації селищний голова має видати розпорядження про проведення службового розслідування, в ході якого має бути з'ясовано правомірність депутатського звернення за формою та в контексті запитуваної ним інформації у старост, причини невиконання старостами отриманого депутатського звернення. За результатами проведеного службового розслідування селищний голова зобов'язаний буде вирішити питання про притягнення чи непритягнення старост до дисциплінарної відповідальності. 

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.