Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго вечора! Звільнення старости (за угодою сторін) - потрібно виносити на розгляд сесії про звільнення старости? 

Незалежно від підстави, передбаченої чинним Кодексом законів про працю України, за якою звільнятиметься староста з посади, питання щодо його звільнення має бути розглянуто на пленарному засіданні відповідної сесії ради і за результатами розгляду прийнято рішення, як це передбачено пунктом 6-1 частини 1 статті 26 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.