Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Хто вносить кандидатуру на посаду першого заступника селищного голови для затвердження радою? Чи має право особа, яка бажає працювати на посаді першого заступника селищного голови, вносити свою кандидатуру на розгляд та затвердження ради? 

На відміну від кандидатур на посаду секретаря ради та старости, окремі кандидатури на посаду заступників сільського, селищного, міського голови раді на затвердження не пропонуються. Відповідно до частин 2 і 3 статті 51 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет ради утворюється у складі відповідно сільського, селищного, міського голови, районної у місті ради - голови відповідної ради, заступника (заступників) сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, інших осіб. Персональний склад виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради затверджується радою за пропозицією сільського, селищного, міського голови. Отже, заступники сільського, селищного, міського голови мають пропонуватися відповідним головою в персональному складі виконкому.

Що стосується права особи пропонувати свою кандидатуру на посаду першого заступника селищного голови, то вона може зробити селищному голові від себе таку пропозицію, але не вносити на розгляд та затвердження ради свою кандидатуру, бо таке право відповідно до регламенту ради кандидатам на затверджувані радою посади як правило не належить.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.