Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

На днях почула, що деяких старост називають "парашутистами". Підкажіть будь ласка, кого до них відносять і чому? 

Так, дійсно певна частина свіжезатверджених старост вже встигла отримати назвисько "парашутисти". На скільки мені відомо, до їх числа відносять тих старост, які не мешкають в тих селах чи старостинських округах, на території яких вони мають здійснювати визначені законом повноваження. Їх так почали називати через те, що таких старост наче "закинули" з центральної садиби на місця. Хоча, не виключено, що може бути й інше розуміння цього явища в місцевому самоврядуванні.

  • Тоді я "парашутист" у 4 селах та 1 селищі

  • Я вважаю, що "парашутистами" називають тих старост, які живуть на постійній основі в центрі громади, а їх рада з подачі голови відрядила працювати на села.

  • Сьогодні у Фейсбуці у дописі нардепа Безгіна теж побачив вживання слова "парашутисти". Зокрема, пропонується у черговому законопроекті, щоб не було так званих "парашутистів", перед затвердженням старост проводити консультації з жителями відповідних сіл.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.