Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

На наступній сесії ради планується дозатверження старост. Якщо на посаді старости буде затверджено колишнього сільського голову, який вже має 7 ранг четвертої категорії, то цей ранг йому буде залишено чи присвоєно нижчий, тобто той, що відповідає посаді старости? 

Буде залишено наявний ранг.

ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» визначив: "Якщо посадова особа місцевого самоврядування обрана чи призначена на посаду нижчої категорії або залишила службу в органі місцевого самоврядування, за нею зберігається присвоєний ранг (частина одинадцята статті 15)".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.