Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

На першій сесії голова не вніс на затвердження кандидатуру першого заступника. Кандидату якого він бачить на цій посаді 66 років. Чи може голова тимчасово прийняти за строковим трудовим договором (контрактом) особу, якій виповнилося 66 років на посаду першого заступника? 

Ні, не може. Це суперечитиме приписам статті 18 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.