Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

На першій сесії новообраної ради буде затверджуватися новий склад виконавчого комітету. Чи є якісь зміни у законодавстві, що стосується формування виконкому. Чи буде правильним міркуванням і чи не буде суперечити нормам закону те, щоб до складу виконкому входили старости, по одному активному мешканцю з кожного населеного пункту, голова ОТГ, секретар і один (два) заступник голови? 

Під час внесення головою персонального складу виконавчого комітету і затвердження його радою громади варто керуватися тією редакцію ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", яка діятиме на той момент. Це означає, що до внесення змін у вказаний закон озвучені у запитанні міркування мають право на втілення, оскільки голова громади пропонує раді на затвердження персональний склад виконавчого комітету, до якого за посадою входять також секретар ради та старости (частини 2 і 4 статті 51 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні").

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.