Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь
щоб мати доступ до контенту та обговорень.

Запитання:

Доброго дня ! Нас в.о. старост цікавить питання : коли у нас буде день звільнення 25 жовтня, після першої сесії нової ради чи після призначення нового старости??? Друге питання : староста наразі не обирається, а фактично призначається затвердженням ради, то чи може він бути при цьому депутатом сільської ради??? 

В трудовій книжчі датою звільнення в.о. старости буде зазначену дату прийняття новообраною радою відповідного рішення про затвердження на посаду старости в конкретному старостинському окрузі.

Що стосується другого запитання, то Ваші колеги нещодавно з ним вже зверталися і з відповіддю на нього можна ознайомитися тут: https://starostaprofi.org.ua/questions/yakscho-obranogo-deputata-silskoi-radi-bude-zatverdzheno-na-posadu-starosti-to-chi-mozhe-todi-starosta-zalishatisya-deputatom-silskoi-radip


  • Доброго дня! Якщо нових старост призначають не на першому засіданні, то повноваження старих старост діють до другого засідання чи припиняються на першому?

    • Адміністратор 30.10.2020 - 21:04

      Старі старости припинять свої повноваження з набуттям повноважень новими, незалежно від того, на першій чи другій сесії рада громади затвердить на посади відповідні кандидатури старост.

Цитування, копіювання окремих частин тексту, републікація, передрук чи будь-яке інше поширення розміщеної тут інформації можливе тільки з письмової згоди власника веб-сайту.